Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte

 

 

Servis a technická podpora

Zajišťujeme záruční i pozáruční servisní služby pro digitální kina. Jsme certifikovným obchodním a servisním partnerem společností Barco a Qube Cinema. Naším zákazníkům nabízíme na výběr z několika programů.

Vzdálená správa, on-line monitoring a servisní podpora 24/7 je samozřejmostí. 

 

 

 Vyberte si způsob jakým s námi chcete komunikovat.

Každému vyhovuje něco jiného, proto Vám nabízíme širokou škálu komunikačních kanálů skrze které, nás můžete kontaktovat a udělat tak první krok k vyřešení problému či závady, která Vás trápí. Způsob jakým se s námi spojíte je pouze na Vás! Naše Client Support Centrum funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, včetně svátků. Reakci na Váš požadavek garantujeme do 12 hodin od jeho přijetí, reálně se však reakční čas pohybuje spíše v horizontu minut.

 

 

phone call

 message closed envelope skype logo telegram logo
420 602 613 162 servis@xctech.cz xcdata.cst @xctech

  

Proč si vybrat právě nás?

Máme více než deset let zkušeností v oblasti A/V technologií a kinařiny. Jsme oficiální certifikovaný obchodní a servisní partner značek Barco a Qube Cinema. Máme za sebou více než 60 instalací digitálních kin. Každému zákazníkovi zpracováváme nabídku přesně na míru jeho potřebám. Naše servisní služby patří ke špičce v oboru a fungijí NONSTOP 24/7.


150+ spokojených zákazníků
60+ instalací digitálních kin
40+ podepsaných servisních smluv

Napište nám!

Chcete se nás na něco zeptat nebo máte zájem o konkrétní cenovou nabídku? Napište nám a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.